Sıkca Sorulan Sorular

Sunmuş olduğunuz bütün sorularınıza web adresimiz üzerinden cavaplıyoruz. Depolama alanlarımıza ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için sizde soru sorabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek bütün sorularınıza cevap veriyoruz.

Önder Depolama A.Ş ile %100 güvenilir depolama hizmeti alacaksınız. Depolarımız 7 gün 24 saat güvenlik kamera sistemleri ile gözetim altında, olup sizlere dahi güvenilir hizmet’de sunmak için her gün kendimizi yeniliyoruz.

Güvenli Depo Nedir?

Güvenli Depo, tüm depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenili ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve anahtarı sadece sizde bulunan, sigortalı bir depolama hizmetidir.

Eşya Paketleme Ürünleri Satışınız Var Mı?

Evet. Eşya paketleme malzemeleri satışımız vardır.

Ödemelerimi Nasıl Yapacağım?

İster peşin, ister taksitli ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kredi kartınız ile ödemelerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Ödeme gecikme olursa ne olur?

  1. Ödemenizde herhangi bir gecikme olursai ilk olarak muhasebemiz tarafından size sözlü yaza yazılı bir bilgilendirme yapılır.
  2. Eğer ödemeniz 60 gün gecikirse, takip için dosyanız hukuki işlemler bölümüne iletilir.
  3. Eğer ödemeniz ı uyarılara rağman yapılmaz ise 90 gün içerisinde yasan takip işlemleri başlatılır.

Mini Depo Nedir?

İçten içe zemin 144 cm*209 cm ve yüksekliği 208 cm olan, 6.2 m3 hacimli tamamı metal konteyner depolardır.

Eşyalarımız Paketlemek İçin Malzeme Talep Edebilir miyim?

Daha sağlıklı depolama yapabilmek ve eşyalarınızı en iyi biçimde koruyabilmek için kolilere, köpüklere ve yardımcı ambalj malzemelerine ihtiyacınız olabilir.

Bu ihtiyaçlarınızı https://www.onderdepolama.com üzerinden online olarak belirleyip veya firmamıza bildirerek satın alabilirsiniz.

İstadiğimi Zaman Depoma Eşya Ekleyebilir miyim?

Evet, ekleyebilirsiniz. Eğer depomuza gelerek eşya eklemek isterseniz müşteri hizmetleri sorumlumuzdan randevu talep ederek eşya ekleyebilirsiniz.