Önder depolama şirketi ile yaklaşık 2 seneye yakın depolama hizmeti aldık, son derecede güvenli ve kurumsal bir firma. Her şey için tekrardan teşekkür ederim, Herkese canı gönülden firmayı tavsiye ediyorum. Teşekkür Önder Depolama :)

Buse Akyurt

Meslek: Öğretmet

“İşlerim nedeniye yurt dışına gitmek zorunda kaldığım için burada eşyalarımı depolamak için Önder depolama firması ile iletişime geçtik, son derecede güvenli ve kurumsal bir firma, tüm eşyalarımı yıllarca güvenle korudular, Teşekkürler.

Ahmet Yusuf Bay

Meslek: Avukat

“Yıllardır eşyalarım Önder depolama firmasına emanet ettim. Hiç bir şekilde bir eşyama zara gelemedi, bunca zaman boyunca eşyalarımız güvenle sakladıkları için kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her şey içinde tekrardan teşekkür ediyorum.

Barış Aydınlar

Meslek: Kışla Komutanı

“Yeni taşınacağımız ev küçük olduğu için tüm eşyalarımız evimize sığmadı, ve ne yazık ki eşyalarımızı saklamak için de fazla bir alanımız yoktu. Bu konuda bizlere destek çıkan Önder depolama şirketine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her şey içinde tekrardan teşekkür ediyoruz. 

Murat Atakul

Meslek: Web Yazılımcı

“Şehirler arası taşınma zorunluğumuz olduğu için çoğu zaman tüm eşyalarımızı burada bırakma zorunda kalıyoruz. Bu konuda ise Önder Depolama firması bizlere güvenilir depolama alanları ile güvenle yardımcı olmaktadır. Bu konuda Önder depolama firmasına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Muhammet Turan

Meslek: assubay

“Eşya depolama konusunda her türlü desteği bize sunan Önder Depolama firmasına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çoğu eşyalarımı depolarında muhafaza ediyorum. Bu konu da çok rahat olduğumuz için Önder depolama firmasını herkese canı gönülden tavsiye ediyorum. Teşekkürler Önder Depolama Şirketi.

Ahmet Fidan

Meslek: Bilgisayar mühendisi