Mini Depo

1+1 Eşya Deposu – Güvenli Depolama Hizmeti

İstanbul’un en iyi güvenilir depolama firması ile hizmet alın. 30 yıllık deneyim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

1+1 Eşya İçin En İdeal Güvenli Depo

1+1 Mini eşya deposu genellikle iç yükseklik, genişlik ve uzunluk olarak 1.3 metre sınırındadır. İçerisine bir takım salon eşyası, bir takım beyaz eşya, bir takım yatak odası eşyası, ve ekstradan 5 koli kırılacak, ve 2 tane bavul koyabilirsiniz.

1+1 Mini Oda depomuz sizin için en ideal depodur. 1+1 ev eşyalarınızı güvenle saklamanız için en doğru depolama seçeneğidir. Eşyalarınız istediğiniz süreye kadar güvence altında tutulur. 1+1 Oda deposu rezidans içerisinde güvenlikli bir oda sistemli depolama merkezidir. Güvenli depolama merkezimizi istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz.

Güvenilir eşya depolama tesislerimiz sayesinde eşyalarınızı istediğiniz süreye kadar güven çerçevesi içerisinde saklayabilirsiniz. Güvenilir depolama tesislerimizde muhafaza ettiğiniz eşyalarınızı istediğiniz zaman gelip görebilir içinde eşya alabilirsiniz.

Erken randevularda % 10 indirim yapılmaktadır. Randevu almak için bizimle iletişime geçin.

Çağrı Merkezi: 444 9 120 / İletişim Cep: 0533 522 70 12

1+1 Oda Deposu Çok Güvenli

Eşyalarınız Sigortalı Olarak Depolanır. 1+1 Oda Deposu Rezidans İçinde Yüksek Katlı Sizler İçin Tam Güvenli Bir Depolama Birimidir.

Depolama Öncesi Eşya Paketleme ve Depolama Kısımlarını Sizler İçin Alt Kısımda Değerlendirdik.
Önder Depolama
önder depolama

Önder Depo’yu Takip Et

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin indirimli fırsatları kaçırmayın.