Depolama ihtiyaçlarınız İçin en uygun Depolama Firmasınımı Arıyorsunuz?

İstanbul Eşya Depolama Firması

15.00 Bin Müşterimiz Önder DEPOLAMA ile eşyalarının güvende olduğuna 30 senedir tanık oldu. Bizi tercih etmenizden büyük mutluluk duyuyor hergün sizlere en iyi depolama hizmetlerini sunmak için var güçümüzle çalışıyoruz.

1990 yılından bu yana Eşya Depolama konusunda en kaliteli hizmeti sunan firmamız profesyonel çözümler ile hizmetinizdedir.

Eşya Depolama Fiyat Listesidir. İlk Hizmetiniz’de %15 İndirim!

 • 1 + 1 Depolama
 • Mini Depo
 • Güvenli & Sigortalı Depolama
 • Esnek Alan & Esnek Hacim
 • Aylık & Yıllık Ödeme Kolaylığı

 • 300 ₺
 • 2 + 1 Depolama
 • Ultra Depo
 • Güvenli & Sigortalı Depolama
 • Esnek Alan & Esnek Hacim
 • Aylık & Yıllık Ödeme Kolaylığı

 • 350 ₺
 • 3 + 1 Depolama
 • Maxi Depo
 • Güvenli & Sigortalı Depolama
 • Esnek Alan & Esnek Hacim
 • Aylık & Yıllık Ödeme Kolaylığı

 • 400 ₺
 • 4 + 1 Depolama
 • Mega Depo
 • Güvenli & Sigortalı Depolama
 • Esnek Alan & Esnek Hacim
 • Aylık & Yıllık Ödeme Kolaylığı
 • 450 ₺

Eşya Depolama Sigortası

Eşya Depolama, sigortası eşyalarınızın yangın deprem hırsızlık, ve benzeri etkenlerle zarar görmesi halinde meydana gelen zarar ve ziyani karşılamaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları hakkında depo fiyatlarımız bölümünden fiyatlar hakkında biligiye ulaşabilirsiniz. Önder Ev & Ofis Depolama Firması

Depolama Güvenligi

Önder Eşya Depolama Firması Eşyalarınız depolamadan önce kurumsal ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı paketler ve ambalajlamasını yapmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama,

İstanbul Eşya Depolama, Eşya Depolama, hizmeti yapılmadan önce göndereceğimiz ücretsiz exspertiz elemanımız malzemenin çokluğu, kulanılacak malzemelere, görevlendirilecek eleman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat çıkaracak ve size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır.  daha sonra elemanlarımız bu noktada eyalarınızı paketleyip depolarımıza kadar özenle taşıyacaklar. İstediğiniz süre boyunca depomuzda kaldıktan sonra eşyalarınızı güvenilir ellerden teslim alabilirsiniz. Eşya depolama Firması, En iyi Eşya DepolamaGüvenilir Eşya Depolama, Kurumsal Eşya Depolama. 

İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri, Eşya Depolama firması ve firmaları, en iyi eşya depolama hizmeti sunan nakliyat firmaları, eşya depolama alanında güvenilir ve kurumsal olan depolama firması, İstanbul eşya depolama firması olarak 30, yıllık teçrübe ile hizmet sunuyoruz. Eşya depolama hizmeti sunarak, İstanbul’da en iyi hizmeti sunarak Müşteri referans dünyasına damga vuran tek depolama firmasıyız. Amacımız müşteri memnuniyetini %100 tutmak, İstanbullun Butün İlçe ve semtlerinde kurumsal hizmet sunan firmamız sigortalı olarak hizmet vermektedir. Başta kadıköy olmak üzere bütün ilçelerde depolama firmaları arasında eşya depolama hizmetini profesyonelce biz sunuyoruz. 7 / 24 Eşya Depolama Hizmeti, Kurumsal ve Güvenilir Depolama Hizmeti alın.

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasın’da Güvenilir Depolama Hizmetleri

Adalar Eşya Depolama, Ataşehir Eşya Depolama, Beykoz Eşya Depolama, Çekmeköy Eşya Depolama, Kadıköy Eşya Depolama, Kartal Eşya Depolama, Maltepe Eşya Depolama, Pendik Eşya Depolama, Sancaktepe Eşya Depolama, Sultanbeyli Eşya Depolama, Şile Eşya Depolama, Tuzla Eşya Depolama, Ümraniye Eşya Depolama, Üsküdar Eşya Depolama, Arnavutköy Eşya Depolama, Avcılar Eşya Depolama, Bağcılar Eşya Depolama, Bahçelievler Eşya Depolama, Bakırköy Eşya Depolama, Başakşehir Eşya Depolama, Bayrampaşa Eşya Depolama, Beşiktaş Eşya Depolama, Beylikdüzü Eşya Depolama, Beyoğlu Eşya Depolama,  Büyükçekmece Eşya Depolama, Çatalca Eşya Depolama, Esenler Eşya Depolama, Esenyurt Eşya Depolama, Eyüp Eşya Depolama, Fatih Eşya Depolama, Gaziosmanpaşa Eşya Depolama, Güngören Eşya Depolama, Kâğıthane Eşya Depolama, Küçükçekmece Eşya Depolama, Sarıyer Eşya Depolama, Silivri Eşya Depolama,Sultangazi Eşya Depolama, Şişli Eşya Depolama, Zeytinburnu Eşya Depolama,

İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri

İstanbul Eşya depolama, firması olarak ev eşyalarınız veya ofis eşyalarınız depolamadan önce sizler için %15 indirim saglıyoruz. Öncelikle Eşyalarınız Öder Depolama firması ile emin ellerdedir. Eşya depolama firması olan önder ev eşyalarınız ve ofis eşyalarınızı depoların’da 7 / 24 Güvenlik kamera sistemleri ile izletmektedir. Ve Güvenlik peroneller tarafından günün 3 saatini kontrol etmekte olup ve aynı saat için de 1 saat havalandırma yapımaktadır. Böylece eşyalarınızın depolamarımızda küflenme vb gibi olasılıklar Bulunmamaktadır. İstanbul Eşya Depolama Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz.

Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti sunuyoruz. İstanbulun En İyi Depolama Firması, Artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama alanlarımız, da özel olarak saklıyoruz. İnsanlar çağımızda çok yoğun ve stres altında hayatı surdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilçileriyle sizlere hizmet sunmatayız. Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislermizde eşyalrınızı deışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan saklıyoruz. 7 / 24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutular eşyalarınızı güvenliğini sağlıyoruz. Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizler için yapıyoruz. Önder depolama firması ve güvenilir depolama hizmetleri.

İstanbul Eşya Depolama

Profesyonel Hizmet

Eşya Depolama konusunda firmamız sizler için %100 Profesyönel hizmet sunar. Güvenilir Eşya Depolama ve Profesyönel Eşya Paketleme.

Adresinizden Alıyoruz

Uzman Personellerimiz tarafından depolacak eşyalarınızı adresinizden teslim alarak güvenilir depolarımıza yerleştirilir..

Geniş Depo Alanı

Önder Depolama Firmamıza ait 2500m2 depolama alanı ile İstanbul’un en büyük firmaları arasından birtanesiyiz.

Eşya Paketleme

Önder Depolama Firması, Her eşyaya uygun eşya paketleme ve ambajlama yapılırak depolarımız’da zarar görmeden saklanır..

Sigortalı Depolama

Önder Depolama Firması, Eşyalarınızı depolamadan önce sigortalıyoruz, olası bir kaza sonucu zarar görmenizi engelliyoruz.

Profesyonel Depolama

Önder Depolama Firması, Depolarımızı numaralandırarak yerleştirdiginiz eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eşya Depolama

Eşya Depolama, eşyaları farklı ve özel bir yerde istiflenip muhafaza adildiği yere depo denmektedir. Depo çeşitleri farklı olduğu gibi firma ve kişisel depoların kalitesi, büyüklülüğü ve hijyeni de farklı olmaktadır. Birçok kişi eşyalarını her zaman her yerde yanına alamadığı gibi uzun süre bakamayacağı zamanlar eşya depolama gibi servisleri kullanarak emanet emetmektedir. Eşya depolama konusunda kaliteli ve profesyonel şirketler ile çalışmanın, eşyalarınızın daha sağlıklı korunmasına yol açacağı gibi aklınıın orada kalmamasına neden olmaktır. Aksi taktirde deneyimsiz ekipler tarafından eşyalarınız taşınırken bile zarar görebileceği gibi depolandıktam sonra da zarar görmesi muhtemeldir. Bu konuda deneyimli ve profesyonel ekibi ile hizmet veren Önder Depolama, istenilen eşyaları hijyenik depolarında istenilen süre kadar muhafaza edebilir. Eşyaların depolanması çok basit olduğu bakımı ve temizlipi bir o kadar zor olabilmaktedir. Depolanan yere göre değişen eşyaların hijyenik ve iyi korunması ise şirketlere ve profesyoneliğine göre değişiklilik göstermektedir. Eşyalar nasıl depoya yerleştirilir ya da nasıl depolanır gibi sorulara gelecek olursak, düzgün ve temiz bie şekilde yerleştirilmelidir. Ancak bu özeni her firma göstermediği gibi sadece kaliteli ve profesyonel şirketler müşterilerine özen göstererek hizmet vermektedir.

Ev Eşyası Depolama

Önder Depolama firması güvenli bir şekilde ev eşyası depolama hizmeti vererek depolarını sizlerin hizmetine sunmaktadır. Eşyalarınızın hangi nedenler için olursa olsun Önder depolama firmasının depolarında istediğinizi süre kadar koruma altına alabilirsiniz. Müşteriler ev eşyalarını bir depoya emanet ederken güven duymak ister? Bu güveni ise firmamız sağladığı şartlar ile size sunmaktadır. Firmamıza ait depolar 7 gün 24 saat kesintisiz olarak güvenlikli kameralar ile her açıdan görüntülenmektedir. Üstelik eşyaların evlerinizden depolamarımıza taşınırken ve depolarım da bulunduğu müddetçe sigorta kapsamında bulunmaktadır. Bu nedenle firmamız hizmeti sunarken oluşabilecek her türlü zararda mağdur olmamanızı sağlamaktadır. İsteyen müşterilerimiz firmamızla ev eşyası depolama, hizmeti için ulaşmadan önce depolarımıza gelerek yerinde inceliyebilirler. Müşterileriniz, daha iyi bir hizmet için sunmuş olduğumuz ücretsiz exspertiz hizmetinden de yararlanabilierler. 

Eşya Depolama’da %100 Müşteri Memnuniyeti

Murat Ayırkan

Öncelikle Önder Depolama firmasına teşekkür etmek istiyorum. Son derecede güvenilir ve kurumsal firmadır. Herkeze şiddetle tavsiye ediyorum. 

Murat AyırkanWeb Tasarımcı
LAVİN - YAMAN

Önder Depolama Ailesine teşekkür ederim. Yaklaşık 7 aylık bir süreç içerisinde Eşya Depolama hizmeti aldım gerçekten hem güvenilir hemde kurumsal bir firmadır. Herkeze tavsiye ederim. 

LAVİN - YAMANOyuncu
BERİVAN - BERİS

Eşyalarımı depolamadan önce nasıl güvenilir bir depolama firma bulurum diye kararsız kalmıştım. Şiddetle arkadaşlarım ve cevremdeki insanlardan Önder Depolama firmasını Önerdiler. Gerçekten bende hizmet aldığım için mutluyum. Herkeze tevsiye ediyorum.

BERİVAN - BERİSBankacı

Bizi Tercih Eden Kurumsal Firmalar.